Zajęcia dla dorosłych

Przedstawiamy Państwu kila z pełnej palety różnorodnych ćwiczeń kierowanych dla osó dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą !

FITNESS ABT - BRZUCH UDA POŚLADKI

ABT to nie tylko ćwiczenia na brzuch. Dzięki nim możesz mieć też szczupłe uda i jędrne pośladki. Trenuj ABT - poprawisz swoją kondycję, zdrowie, figurę, ale przede wszystkim samoocenę! ABT to skrót od angielskich słów: abdominal, buttocks, thighs, oznaczajacy: brzuch, pośladki, uda. To forma aerobiku skierowana do osób, które chciałyby wymodelować dolne partie ciała. Porcja takiego ruchu pobudza i dodaje energii. Jeśli chcesz mieć płaski brzuch, szczupłe uda i jędrne pośladki to są to ćwiczenia dla ciebie. ABT to więcej niż ćwiczenia na brzuch ABT to trening wzmacniająco-kształtujący wykonywany do rytmicznej muzyki. Zaczyna się 10–15-minutową rozgrzewką, po niej następuje kompleksowy zestaw fitness obejmujący głównie dolne partie ciała. Regularne ćwiczenia zapewniają szczupłą sylwetkę: płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda.

Ponadto wzmacniają mięśnie całego ciała i przyśpieszają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, dzięki czemu skóra staje się bardziej sprężysta i elastyczna. Jest to również dobra metoda, żeby rozprawić się z cellulitem.

Efektem ćwiczeń typu ABT jest także widoczna poprawa kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej – a co za tym idzie – również wyglądu i samopoczucia.

Tej formy ruchu może spróbować każdy – nie ma ograniczeń wiekowych ani podziału na zajęcia dla początkujących i zaawansowanych.

3w1 AEROBIC - GIMNASTYKA - TANIEC

Lubisz tańczyć w rytm dobrej muzyki? chcesz skutecznie spalić zbędne kilogramy bawiąć się przy tym zakomicie? Te zajęcia są w sam raz dla Ciebie. Jest to zespół ćwiczeń odchudzających typu aerobic, ale połączonych w kroki taneczne przez co można jednocześnie bawić się świetnie i rzeźbić swoją sylwetkę. Zajęcia te poprawią krążenie, kondycję oraz koordynację ruchową, a także pomogą spalić zbędne kilogramy oraz poprawią koncentrację i samopoczucie. Dzięki połączeniu ćwiczeń aerobicznych z tańcem i gimnastyką można świetnie rozładować stres oraz emocje. Ten typ zajęć kształtuje głównie mięśnie nóg i pleców i jest przeznaczony dla wszystkich osób niezależnie od wieku i płci.

ZUMBA

To zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Jest to bardzo innowacyjny system fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, pozwala dbać o kondycję, a przede wszystkim napawa optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.

Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist …. i wiele innych.

AKTYWNY SENIOR - gimnastyka dla osób starszych

Aktywny senior to zajęcia gimnastyki rehabilitacyjno-zdrowotnej, dostosowane do wieku uczestników z uwzględnieniem profilaktyki chorób wieku dojrzałego. Podczas zajęć Aktywny Senior chcemy pokazać Wam, że nawet po 80-ce, można poprawić swoją sprawność, wzmocnić mięśnie i zwiększyć ich objętość. Aktywność w wieku dojrzałych to poprawa jakości życia, łatwość wykonywania codziennych obowiązków i lepsze samopoczucie. Aktywny senior to zajęcia specjalnie opracowane dla osób starszych - gimnastyka połączona z umiarkowanym treningiem siłowym. Tego typu trening zwiększa masę i silę mięśni, tym samym usprawnia ruchowo, ma korzystny wpływ na gęstość kości, co ma szczególne znaczenie dla osób zagrożonych lub chorych na osteoporozę.

Co dają zajęcia Aktywny Senior w Perfect Gym: • Zapewniają zachowanie ruchowości stawów, zmniejsza ryzyko urazów • Zwiększają wytrzymałość ścięgien, więzadeł, chrząstek i kości. Chronią przed osteoporozą, artrozą, bólami kręgosłupa • Nadają odpowiednią silę mięśniom, umożliwiającą wykonywanie codziennych czynności • Poprawiają sprawność układu krążenia, zmniejszają tętno spoczynkowe, regulują ciśnienie krwi, krzepliwość. Chronią przed miażdżycą i chorobą wieńcową • Wpływają korzystnie na układ oddechowy • Poprawiają przemianę materii i zapewniają prawidłowe proporcję, między tkanką tłuszczową i mięśniową, co z kolei pomaga utrzymać prawidłową masę ciała • Mają korzystny wpływ na psychikę, poprawiają nastrój, własną samoocenę • Chronią przed rozwojem cukrzycy (regulują metabolizm glukozy i insuliny) • Zwiększają wydzielanie testosteronu (u mężczyzn), którego poziom z wiekiem się obniża, wpływając w ten sposób korzystnie na funkcje seksualne • Obniżają poziom stresu, zmniejszają ryzyko depresji, nadpobudliwości, apatii

Jak w każdym wieku ćwiczenia powinny przede wszystkim sprawiać nam przyjemność i być systematyczne. Nawet na emeryturze człowiek może nauczyć się nowych rzeczy i mieć super sprawność.

Zajęcia bezpieczne dla stawów i kręgosłupa.

I WIELE WIELE INNYCH !!

PRZYJDŹ

SPRAWDŹ

SPRÓBUJ

#WeightLoss

Featured Posts
Recent Posts

© 2016 by Kamil Kuklewski Media Group. Proudly created with Wix.com

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now