Zajęcia dla dzieci i młodzieży

Przedstawiamy Państwu kila z pełnej palety różnorodnych ćwiczeń kierowanych dla osó dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą !

GIMNASTYKA DLA SMYKA 6-9 lat Bez wątpienia dzieci, które od maleńkości są aktywne zwykle pozostają takie również w starszym wieku, mają lepsze wyniki w szkole i są radośniejsze. Dzieci na tym etapie są gotowe do szlifowania takich podstawowych umiejętności fizycznych jak bieganie, skakanie, rzucanie, kopanie i łapanie. Dzieci budują swoją siłę, równowagę, zwinność, gibkość i koordynację, a nasi instruktorzy wspierają je w tym dzięki pozytywnemu nastawieniu, pochwałom i tworzeniu atmosfery wolnej od nadmiernej rywalizacji. W tak przyjaznym otoczeniu dzieci ćwiczą wytrwałość i opanowanie.

HIP HOP grupy wiekowe: 6-8 lat, 9-12 lat, 13 lat i więcej Taniec nowoczesny zwany inaczej videoclip jest najpopularniejszym obecnie stylem tanecznym, królującym na koncertach i w teledyskach największych gwiazd muzyki pop. Nauka tego tańca polega na opanowywaniu sekwencji tworzących mini-show, łączące elementy taneczne, akrobatyczne i teatralne. Zajęcia są bardzo dynamiczne i żywiołowe, a szczególny nacisk kładziony jest na naukę techniki tanecznej oraz doskonalenie ekspresji i wyrażania się poprzez ruch.

BREAK DANCE (BREAKING) Te zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży poszukujących mocnych wrażeń i wyzwań w tańcu. Breakdance jest bowiem rodzajem specyficznego i unikatowego tańca z dużą ilością elementów siłowo-sprawnościowych, oraz kroków wykonywanych "w parterze", czyli rękami i nogami (a często całym ciałem) na ziemi. Podczas zajęć kształtuje się poczucie rytmu i ogólną sprawność fizyczną. Breakdance jest tańcem bardzo widowiskowym, efektownym i żywiołowym, przez co podoba się odbiorcom. GRUPY POCZĄTKUJĄCE: dzieci 6 -12 lat oraz młodzież powyżej 12 lat

I WIELE WIELE INNYCH !!!

PRZYJDŹ

SPRAWDŹ

SPRÓBUJ

#Workout

Featured Posts
Recent Posts

© 2016 by Kamil Kuklewski Media Group. Proudly created with Wix.com

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now